Archives

Pokročilé kurzy obrábění

V6 Delmia Machining Courses představuje následující samostatně volitelné kurzy: DELMIA Extended Milling Machining Essentials, DELMIA Turning Machining Essentials,DELMIA Turning Machining Essentials, DELMIA NC Machine Simulation Essentials.

Základní kurzy obrábění

Naučíte se, jak používat různé společné funkce napříč všemi pracovními prostředími (workbanches) obrábění v DELMIA. Dále se naučíte základy tvorby a simulace dráhy nástroje a také jak vytvořit dráhy nástroje pro dvou, dva a půl a tříosé obráběcí operace.

Project Management

This training is tailored for Project Managers working in ENOVIA PLM system who will learn how to use a number of ENOVIA apps for project management and execution.

BOM and Change Management

Course is focused on work with ENOVIA Engineering BOM Management app which serves mainly technologists working in ENOVIA PLM system.

CAD Data Management

Course is intended for CAD Designers who work with ENOVIA PLM system where they store and manage their data.

Basic Training

This course namely consists of working with ENOVIA Collaboration and Approval Essentials application and offers introduction to fundamentals of PLM infrastructure.

CATIA 3DEXPERIENCE – Transition from V5

EN Kurz CATIA V5 to V6 Transition je určen uživatelům využívajícím aplikaci CATIA V5 se zájmem přejít na novou platformu CATIA V6.

CATIA 3DEXPERIENCE – Basic Training

EN Pomocí tří samostatných kurzů se naučíte např: Tvoření profilu, Part Design, Assembly design či Navrhování komplexních dílů, Řízení struktury složitějších sestav, Navrhování v prostředí sestavy...

CATIA V5 – Tvorba maker

EN Kurz s názvem CATIA V5 Automation nabízí informace o tvorbě maker za účelem automatizace funkční stavby systému CATIA na úrovni programovacích jazyků (Visual Basic, .net, CATIA VBA).

CATIA V5 – Administrace

EN Kurz s názvem CATIA V5 Administration nabízí informace o celkové správě a údržbě systému CATIA. Instalace, upgrady, odstraňování problémů a nastavení pro správný chod systému.